141 Views

Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την επόμενη εβδομάδα (από 11-03-2019 έως 17-03-2019)

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 11 έως 17 Μαρτίου του έτους
2019) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής
Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Δυτικής Μακεδονίας θα είναι τα
ακόλουθα:

ΝΟΜΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ:
 Τρίτη (12-03-2019) και ώρες από 20:00 έως 02:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ : Γρεβενά

  • Δεσπότης – Πηγαδίτσα – Σιταράς – Κηπουρειό – Πριονιά – Καλλιθέα – Κρανιά –
    Μικρολίβαδο – Γρεβενά.
     Τετάρτη (13-03-2019) και ώρες από 18:00 έως 01:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:
    Γρεβενά – Μαυραναίοι – Αναβρυτά – Πολυνέρι – Λάβδα – Πανόραμα – Σμίξη –
    Αλατόπετρα – Πρόσβορο – Αετιά – Φιλιππαίοι – Σαμαρίνα – Δοτσικό – Μεσολούρι –
    Γρεβενά.
     Πέμπτη (14-03-2019) και ώρες από 09:00 έως 15:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:
    Γρεβενά – Ελευθεροχώρι – Φελλί – Άγιοι Θεόδωροι – Αιμιλιανός – Ανθρακιά –
    Καρπερό -Δήμητρα – Παλιουριά – Παναγιά – Κατάκαλη – Τριφύλλι – Τρικοκκιά –
    Άνοιξη – Γρεβενά.
     Παρασκευή (15-03-2019) και ώρες από 09:00 έως 15:00
    ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Γρεβενά – Καλαμίτσι – Πόρος – Μικροκλεισούρα – Πιστικό –
    Κνίδη – Πυλωροί – Βάρη – Έξαρχος – Ποντινή – Παλαιοχώρι – Νεοχώρι – Δίπορο –
    Σαρακήνα – Κέντρο – Νησί – Αγαλλαίοι – Ιτέα – Αγάπη – Καλόχι – Γρεβενά.
     Κυριακή (17-03-2019) και ώρες από 20:00 έως 02:00
    ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:Γρεβενά – Έλατος – Καληράχη – Μέγαρο – Κυπαρίσσι – Καλλονή –
    Τρίκορφο – Δασύλλιο – Άγιος Κόσμας – Κυδωνιές – Εκκλησίες – Λειψί – Ροδιά –
    Σύδενδρο – Οροπέδιο – Γρεβενά.

Σελίδα 2 από 3

ΝΟΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ:
 Τρίτη (12-03-2019) και ώρες από 17.00 έως 24.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ :
Καστοριά-Δισπηλιό-Μαυροχώρι-Πολυκάρπη-Τοιχιό-Μεταμόρφωση-Φωτεινή-
Σταυροπόταμος-Μελισσότοπος-Βασιλειάδα-Βέργα-Κλεισούρα-Λιθιά-Κορησός-
Αμπελόκηποι- Μηλίτσα-Κωσταράζι-Βογατσικό-Γέρμας-Δισπηλιό-Καστοριά.
 Τετάρτη (13-03-2019) και ώρες από 17.00 έως 24.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:
Καστοριά-Κολοκυνθού-Μεσοποταμία-Καλοχώρι-Άνω και Κάτω Πτεριά-Κομνηνάδες-
Διποταμία-Χιονάτο-Νεστόριο- Μελάνθιο-Νίκη-Λάγγα-Βράχος-Πετροπουλάκι-Καστοριά.
 Πέμπτη (14-03-2019) και ώρες από 09.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:
Καστοριά-Δενδροχώρι-Ιεροπηγή-Αγία Κυριακή-Οινόη-Άνω και Κάτω Πτεριά-
Πολυάνεμος-Καλοχώρι-Τσάκωνη-Πεντάβρυσος-Ομορφοκκλησιά-Υψηλό-Αυγή-
Χιλιόδενδρο-Ποριά-Καστοριά.
 Παρασκευή (15-03-2019) και ώρες από 17.00 έως 24.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:
Καστοριά-Λεύκη-Κορομηλιά-Ν.Οικισμός Κορεστίων-Κρανιώνας-Μαυρόκαμπος-
Χαλάρα-Μακροχώρι-Μελάς-Άνω Μελάς-ΑγιοςΑντώνιος-Βυσσινιά-Οξυά-Πολυκέρασος-
Τοιχιό-Σιδηροχώρι-Κεφαλάρι-Απόσκεπος-Καστοριά.
 Σάββατο (16-03-2019) και ώρες από 09.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:
Καστοριά-Λαχανόκηποι-Λακκώματα-Κρύα Νερά-Σπήλαια-Ζευγοστάσιο-Άνω και Κάτω
Περιβόλι-Καστανόφυτο-Άγ.Ηλίας-Σπήλιος-Κερασώνα-Ανθηρό-Νόστιμο-Βέλος-
Διαλεκτό-Βοτάνι-Αμμουδάρα-Ασπροκκλησιά-Αμπελοχώρι-Ασπρονέρι-Κρεμαστή-
Λάγουρα-Καστοριά.
ΝΟΜΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ:
 Τρίτη (12-03-2019) και ώρες από 17.00 έως 24.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Καλαμιά-
Αλωνάκια- Ανθότοπος- Κηπάρι – Κοκκιναράς -Σκήτη – Ξηρολίμνη – Δαφνερό-
Παλιόκαστρο- Μικρόκαστρο- Μεσοπόταμος –Γαλατινή – Καλονέρι – Εράτυρα –
Πελεκάνος – Δρυόβουνο – Σισάνι -Βλάστη- Νάμματα – Ανναράχη – Εμπόριο –
Κρυόβρυση – Μηλοχώρι – Φούφας – Μεταμόρφωση – Λυγερή – N. Νικόπολη
–Σιδερά – Λιβερά – Κτενάς.
 Τετάρτη (13-03-2019) και ώρες από 18.00 έως 24.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Νέο
Κλείτος-Πρωτοχώρι- Λευκοπηγή-Αγία Παρασκευή Ροδιανή-Κερασιά- Κτένι-Αιανή-
Χρώμιο-Καισαρειά-Κήπος-Κάτω Κώμη- Μηλιά-Άνω Κώμη- Σπάρτο -Κοντοβούνι-
Σταυρωτή-Πύργος-Ανατολή-Αμυγδαλιά-Βαθύλακκος-Νεραΐδα-Αύρα-Ίμερα-Πολύφυτος
-Πετρανά- Μεσσιανή- Κουβούκλια-Ροδίτης- Λεύκαρα- Οινόη- Πτελέα.

Σελίδα 3 από 3
 Πέμπτη (14-03-2019) και ώρες από 09.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:
Ρύμνιο -Φρούριο- Μικρόβαλτο- Τρανόβαλτο- Λαζαράδες – Ελάτη- Λιβαδερό-
Μεταξά-Τριγωνικό- Πολύραχο- Προσήλιο-Λάβα-Καστανιά- Παλαιογράτσανο
Καταφύγιο- Βελβεντό- Αγία Κυριακή-Αυλές- Γούλες-Κρανίδια-Πλατανόρευμα.
 Παρασκευή (15-03-2019) και ώρες από 09.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:
Αλιάκμωνας- Μελιδόνι-Χειμερινό-Μολόχα- Πλατανιά-Σήμαντρο- Βελανιδιά-
Στέρνα-Κρυονέρι-Ασπρούλα- Μεσόλογγος-Χορηγός- Λευκοθέα-Λευκαδιό-
Βροντή-Απιδέα- Ρόκαστρο-Λούβρη-Κριμήνι- Ροδοχώρι-Ανθοχώρι-Φυτόκιο-
Λουκόμι-Πυλωρί-Αξιόκαστρο- Κλήμα-Τραπεζίτσα-Πανάρετη – Πολύλακκο.
 Κυριακή (17-03-2019) και ώρες από 18.00 έως 24.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:
Δροσερό-Γαλάτεια – Ολυμπιάδα – Περδίκκας – Πεντάβρυσος – Ανατολικό –
Κομνηνά- Μαυροδένδρι- Ποντοκώμη – Μεσόβουνο- Πύργοι-Άγιος
Χριστόφορος –Καρυοχώρι- Σκάφη-Σπηλιά – Ερμακιά – Πτελεώνας -Ακρινή
–Προφήτης Ηλίας (Παρχάρια) – Άγιος Δημήτριος -Ρυάκιο-Άγιο Πνεύμα-
Παρχάρι Τετραλόφου –Τετράλοφος – Άγιος Χαράλαμπος – Βοσκοχώρι- Αυγή
– Καπνοχώρι- Άγιοι Θεόδωροι -Λεβέντης-Πολύμυλος – Ζωοδόχος Πηγή-Αγία
Παρασκευή-Γαλάνη-Κρεμαστή-Θυμαριά – Κοιλάδα.
ΝΟΜΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ:
 Τρίτη (12-03-2019) και ώρες από 08.00 έως 14.00
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Σκοπός-Αχλάδα-Μελίτη-Νεοχωράκι-Λόφοι-Κέλλη -Αγ.
Βαρθολομαίος
 Τετάρτη (13-03-2019) και ώρες από 08.00 έως 14.00
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ :Φλάμπουρο-Λεπτοκαρύα-Κολχική-Υδρούσα- Άνω
Υδρούσα-Δροσοπηγή-Τροπαιούχος-Ατραπός-Τριανταφυλλιά-
Πολυπόταμος
 Πέμπτη (14-03-2019) και ώρες από 08.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ :
Κλειδί-Φαράγγι-Μανιάκι-Αντίγονο-Πελαργός-Φιλώτας-Λεβαία-Βεγόρα-Αγ.
Παντελεήμονας-Πέτρες.
 Παρασκευή (15-03-2019) και ώρες από 08.00 έως 15.00
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ :Βαρικό-Λέχοβο-Ασπρόγεια- Σκλήθρο-Νυμφαίο-Αγραπιδιές-
Αετός-Βαλτόνερα- Λιμνοχώρι-Ανάργυροι.
 Σάββατο (16-03-2019) και ώρες από 08.00 έως 15.00
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ :Βροντερό-Πύλη-Ψαράδες-Πλατύ-Καλλιθέα-Λευκώνας-Καρυές-
Μικρολίμνη-Πράσινο-Ανταρτικό-Πισοδέρι.

e-Grevena Portal