111 Views

Όλοι οι Υποψήφιοι Δημοτικοί και Τοπικοί Σύμβουλοι του Γιώργου Δασταμάνη

Ο υποψήφιος Δήμαρχος Γρεβενών κ. Γιώργος Δασταμάνης, συνοδευόμενος από τους υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους, κατέθεσε στο πρωτοδικείο Γρεβενών  χθες Κυριακή 27-4-2014, το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού ‘Γρεβενά- Συμμετέχω Ενεργά’.

 

ΠΡΟΣ

την ΠΡΟΕΔΡΟ ΠΡΩΤΟΔΙΚΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

 

ΔΗΛΩΣΗ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ

ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΩΝΥΜΙΑ «ΓΡΕΒΕΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΕΝΕΡΓΑ»

ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

 

ΕΜΒΛΗΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ

ΛΕΥΚΗ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΗ ΓΡΑΜΜΗ ΑΠΕΙΚΟΝΙΣΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ – ΤΟΥ ΡΟΛΟΓΙΟΥ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΠΛΑΤΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ –ΜΑΝΙΤΑΡΙΟΥ – ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΣΚΙ – ΓΕΦΥΡΙΟΥ ΣΕ ΦΟΝΤΟ ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ,ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΚΑΙ ΜΠΛΕ.

 

ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ

ΓΡΕΒΕΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΕΝΕΡΓΑ

ΔΑΣΤΑΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Yποψήφιος Δήμαρχος

 

Αναλυτικότερα οι υποψήφιοι είναι:

 

ΔΑΣΤΑΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Yποψήφιος Δήμαρχος

Εκλογική Περιφέρεια Αβδέλλας

ΜΠΑΖΟΥΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Αβδέλλας)

ΜΠΡΑΖΙΤΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Αβδέλλας)

ΤΣΕΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Αβδέλλας)

 

Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Κοσμά

ΛΙΟΥΜΠΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Αγίου Κοσμά)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Αγίου Κοσμά)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Αγίου Κοσμά)

Εκλογική Περιφέρεια Βεντζίου

ΓΚΟΤΖΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Βεντζίου)

ΛΕΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Βεντζίου)

ΤΖΙΑΧΑΝΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Βεντζίου)

 

Εκλογική Περιφέρεια Γόργιανης

ΠΟΡΑΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γόργιανης)

ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γόργιανης)

ΤΣΙΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γόργιανης)

 

Εκλογική Περιφέρεια Γρεβενών

ΑΔΑΜΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΑΡΜΕΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΒΕΚΙΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΓΚΑΜΠΡΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΔΡΟΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΖΕΜΠΙΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΘΕΟΔΩΡΟΥ- ΣΤΟΚΑ ΕΥΤΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΚΑΛΤΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ (ΑΛΚΗΣ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΚΑΤΣΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΚΕΦΑΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΚΟΣΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΛΙΟΛΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΜΠΟΓΚΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΕΥΘΑΛΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΝΤΙΓΚΟΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΠΑΣΧΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΠΕΤΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΡΑΠΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΣΠΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΤΑΧΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΤΖΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΤΖΙΟΥΦΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΤΖΟΥΒΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΤΟΖΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΤΡΙΓΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ(Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΤΣΙΟΤΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΤΣΙΟΤΙΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΤΣΙΡΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

ΧΑΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Γρεβενών)

40

Εκλογική Περιφέρεια Δοτσικού

ΒΕΡΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Δοτσικού)

ΓΙΑΝΝΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Δοτσικού)

Εκλογική Περιφέρεια Ηρακλεωτών

ΒΛΑΧΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Ηρακλεωτών)

ΔΑΥΪΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Ηρακλεωτών)

ΚΟΥΛΕΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Ηρακλεωτών)

 

Εκλογική Περιφέρεια Θεοδώρου Ζιάκα

ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Θεοδώρου Ζιάκα)

ΡΑΠΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Θεοδώρου Ζιάκα)

ΤΣΑΚΣΤΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Θεοδώρου Ζιάκα)

 

Εκλογική Περιφέρεια  Μεσολουρίου

ΓΚΟΥΛΕΤΣΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεσολουρίου)

ΚΙΟΥΛΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεσολουρίου)

ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Μεσολουρίου)

 

Εκλογική Περιφέρεια Περιβολίου

ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (ΤΕΓΟΣ) ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Περιβολίου)

ΣΑΪΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Περιβολίου)

Εκλογική Περιφέρεια  Σαμαρίνας

ΚΙΑΚΑΣ ΖΗΣΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Σαμαρίνας)

ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Σαμαρίνας)

ΤΑΜΠΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Σαμαρίνας)

 

Εκλογική Περιφέρεια Σμίξης

ΜΟΥΖΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Σμίξης)

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Σμίξης)

ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Σμίξης)

 

Εκλογική Περιφέρεια Φιλιππαίων

ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Φιλιππαίων)

ΝΤΑΓΚΟΥΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Φιλιππαίων)

Δημοτική Κοινότητα Γρεβενών

ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΑΡΜΠΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΓΙΩΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΚΡΑΤΗ

ΔΑΥΙΔΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΤΣΙΑΩΝΗ – ΣΑΜΑΡΑ ΒΕΡΓΙΝΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΥΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΤΣΙΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΤΡΑΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

Τοπική Κοινότητα Αβδέλλας

ΛΥΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΖΙΑΤΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

Τοπική Κοινότητα Αγίου Γεωργίου

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΚΛΕΑΡΧΟΥ

ΚΩΣΤΑΡΕΛΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΕΓΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

Τοπική Κοινότητα Αγίου Κοσμά

ΚΟΥΤΣΟΤΟΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

Τοπική Κοινότητα Αγίων Θεοδώρων

ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ

ΨΕΥΤΟΓΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Αλατόπετρας

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Αμυγδαλέων

ΒΑΚΟΦΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΙΟΥΡΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΛΙΑΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Αναβρυτών

ΚΟΛΟΘΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΦΛΑΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Βατολάκκου

ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΥΡΤΟΓΛΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΤΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Δασυλλίου

ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Δοτσικού

ΓΙΩΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΠΑΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Ελάτου

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΑ

 

Τοπική Κοινότητα Ελευθέρου

ΝΤΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ

ΤΣΙΠΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ

 

Τοπική Κοινότητα Εξάρχου

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΕΣΤΩΡΑ

 

Τοπική Κοινότητα Ζάκα

ΚΑΚΑΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΤΖΩΡΤΖΗΣ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΗΣ ΕΡΜΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ

Τοπική Κοινότητα Καληράχης

ΒΟΥΖΑ – ΚΥΡΑΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΘΩΜΑ

ΚΟΥΡΕΛΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Καλλιθέας

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΣΙΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

 

Τοπική Κοινότητα Καλλονής

ΒΟΒΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

Τοπική Κοινότητα Καλοχίου

ΚΑΣΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΝΙΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Κέντρου

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΝΕΣΤΩΡ ΤΟΥ ΑΒΡΑΑΜ

ΤΟΥΜΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

 

Τοπική Κοινότητα Κηπουρείου

ΚΑΛΥΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Κιβωτού

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΤΣΟΥΦΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Κνίδης

ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΛΙΑΜΠΑΚΑΣ ΧΑΡΙΣΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Κοκκινιάς

ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Κοσματίου

ΚΑΤΣΟΥΓΙΑΝΝΗ ΒΑΪΑ ΤΟΥ ΖΗΣΗ

ΠΡΙΝΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Κρανέας

ΓΚΙΟΥΖΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΖΕΡΒΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΜΠΑΚΟΪΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΧΡΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

Τοπική Κοινότητα Κυδωνιών

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΟΥ

ΣΤΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Κυπαρισσίου

ΤΣΟΥΦΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

 

Τοπική Κοινότητα Κυρακαλής

ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Λάβδας

ΖΙΩΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΚΟΥΤΣΟΤΟΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Μαυραναίων

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Μεγάλου Σειρηνίου

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ

ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΑΝΟΥΤΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΣΑΠΑΛΙΑΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Μεγάρου

ΛΙΟΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ

ΜΗΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΣΙΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Μεσολουρίου

ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ

Τοπική Κοινότητα Μηλέας

ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΕΛΗΒΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Μικρολιβάδου

ΝΙΑΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ

ΣΙΑΦΑΡΙΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Μοναχιτίου

ΓΚΟΥΝΤΡΟΜΙΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΤΟΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Μυρσίνης

ΚΙΖΗΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΣΙΤΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ

ΤΣΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ

 

 

Τοπική Κοινότητα Οροπεδίου

ΦΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΦΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ

 

Τοπική Κοινότητα Παλαιοχωρίου

ΖΙΩΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΜΠΑΛΑΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Πανοράματος

ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΠΑΠΑΞΑΝΘΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ

 

Τοπική Κοινότητα Περιβολίου

ΝΤΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΣΟΥΜΠΕΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Πηγαδίτσης

ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ ΙΣΑΑΚ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Πολυδένδρου

ΓΚΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ

ΤΖΗΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Πολυνερίου

ΚΥΡΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΛΑΣΙΟΥ

ΜΗΤΣΙΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Ποντινής

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΑ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΠΕΓΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ

 

Τοπική Κοινότητα Προσβόρρου

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Πυλωρών

ΤΟΖΙΟΠΟΥΛΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΤΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗ

Τοπική Κοινότητα Ροδιάς

ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΤΣΙΦΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Σαμαρίνας

ΑΒΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ

ΓΕΡΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΛΥΓΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΜΠΟΥΡΝΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ

 

Τοπική Κοινότητα Σαρακήνας

ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΒΑΪΑ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΖΑΡΔΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ

ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Σιταρά

ΡΙΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Σμίξης

ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΥΣΙΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ

ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΠΟΠΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

Τοπική Κοινότητα Σπηλαίου

ΒΑΒΡΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΕΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Συνδένδρου

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΠΑΠΑΤΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Ταξιάρχου

ΚΛΩΝΑΡΑΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Τρικώμου

ΜΟΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Φελλίου

ΚΟΥΤΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Φιλιππαίων

ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΚΑΡΕΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΓΡΕΒΕΝΑ 27/4/2014

Ο ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΗΜΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΑΣΤΑΜΑΝΗΣ

 

Πηγή: http://grevenamedia.gr

 

e-Grevena Portal