1197 Views

Κατατακτήριες ΤΕΙ Γρεβενών – Όλα τα ονόματα των επιτυχόντων

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2017-2018 ΚΑΤΑ ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Εισαγωγή στο Δίκαιο Εισαγωγή στην Πληροφορική Εισαγωγή στη Διοίκηση Επιχειρήσεων Μέσος όρος
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 17 17 19 17,67
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 17 15 18 16,67
ΓΚΙΑΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 14 10 16 13,33
ΓΚΟΥΜΟΥΛΑ ΑΣΠΑΣΙΑ 18 12 19 16,33
ΓΡΙΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 17 14 10 13,67
ΓΡΙΒΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 13 14 19 15,33
ΔΟΛΓΗΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 18 16 18 17,33
ΔΟΛΓΗΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 14 15 17 15,33
ΔΟΥΓΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 14 11 16 13,67
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 17 12 19 16,00
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19 14 20 17,67
ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 20 11 18 16,33
ΚΥΡΑΤΖΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 15 10 19 14,67
ΛΙΑΝΑ – ΤΟΛΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 17 17 16 16,67
ΜΕΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 15 17 16 16,00
ΜΕΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 17 15 19 17,00
ΜΗΤΟΝΙΔΟΥ ΗΛΙΟΣΤΑΛΑΚΤΗ 15 17 17 16,33
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 15 19 17,67
ΜΙΧΑΝΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 17 15 19 17,00
ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 16 10 18 14,67
ΜΠΟΥΡΕΛΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 18 11 16 15,00
ΜΥΛΩΝΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 19 15 19 17,67
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 13 10 16 13,00
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ 14 17 17 16,00
ΝΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 10 13 19 14,00
ΝΙΚΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ 10 15 19 14,67
ΝΤΑΓΚΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 10 10 20 13,33
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 17 10 17 14,67
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 14 16 17 15,67
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 14 20 18,00
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ 15 4 15 11,33
ΠΑΠΑΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 10 16 14,67
ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΑΝΝΑ 15 12 15 14,00
ΠΑΠΑΞΑΝΘΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 17 16 20 17,67
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 20 20 18 19,33
ΠΑΤΣΙΑΡΙΚΑ ΑΡΕΤΗ 19 18 18 18,33
ΠΑΤΣΙΑΡΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 17 16 18 17,00
ΠΙΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 16 10 20 15,33
ΠΛΗΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 16 15 19 16,67
ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΜΑΡΙΑ 20 13 16 16,33
ΣΥΝΔΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ 10 15 16 13,67
ΤΖΗΜΟΡΩΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 18 5 18 13,67
ΤΖΙΑΤΖΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10 10 15 11,67
ΤΖΙΜΑ ΒΑΪΑ 15 13 16 14,67
ΤΖΙΟΥΡΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 18 12 14 14,67
ΤΖΙΟΥΡΑΛΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 15 11 17 14,33
ΤΡΑΓΟΥΔΑΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 16 10 17 14,33
ΤΣΑΚΣΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13 13 18 14,67
ΤΣΑΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 19 15 19 17,67
ΤΣΙΑΡΣΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 18 19 19 18,67
ΤΣΙΓΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 13 17 14 14,67
ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 17 14 16 15,67
ΦΑΣΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 19 15 19 17,67
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 13 17 17 15,67
ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 20 13 17 16,67
ΦΩΤΙΟΥ ΑΓΛΑΪΑ 14 16 14 14,67
ΧΑΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ 15 16 16 15,67
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 15 18 17 16,67
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13 10 19 14,00
ΨΕΥΤΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14 15 19 16,00

 

 

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2017-2018 ΚΑΤΑ ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

 

 

A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Εισαγωγή στο Δίκαιο Εισαγωγή στην Πληροφορική Εισαγωγή στη Διοίκηση Επιχειρήσεων Μέσος όρος
1 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 20 20 18 19,33
2 ΤΣΙΑΡΣΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 18 19 19 18,67
3 ΠΑΤΣΙΑΡΙΚΑ ΑΡΕΤΗ 19 18 18 18,33
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 20 14 20 18,00
5 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 17 17 19 17,67
6 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19 14 20 17,67
7 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 15 19 17,67
8 ΜΥΛΩΝΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 19 15 19 17,67
9 ΠΑΠΑΞΑΝΘΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 17 16 20 17,67
10 ΤΣΑΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 19 15 19 17,67
11 ΦΑΣΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 19 15 19 17,67
12 ΔΟΛΓΗΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 18 16 18 17,33
13 ΜΕΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 17 15 19 17,00
14 ΜΙΧΑΝΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 17 15 19 17,00
15 ΠΑΤΣΙΑΡΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 17 16 18 17,00
16 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 17 15 18 16,67
17 ΛΙΑΝΑ – ΤΟΛΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 17 17 16 16,67
18 ΠΛΗΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 16 15 19 16,67
19 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 20 13 17 16,67
20 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 15 18 17 16,67
21 ΓΚΟΥΜΟΥΛΑ ΑΣΠΑΣΙΑ 18 12 19 16,33
22 ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 20 11 18 16,33
23 ΜΗΤΟΝΙΔΟΥ ΗΛΙΟΣΤΑΛΑΚΤΗ 15 17 17 16,33
24 ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΜΑΡΙΑ 20 13 16 16,33
25 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 17 12 19 16,00
26 ΜΕΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 15 17 16 16,00
27 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ 14 17 17 16,00
28 ΨΕΥΤΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14 15 19 16,00
29 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 14 16 17 15,67
30 ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 17 14 16 15,67
31 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 13 17 17 15,67
32 ΧΑΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ 15 16 16 15,67
33 ΓΡΙΒΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 13 14 19 15,33
34 ΔΟΛΓΗΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 14 15 17 15,33
35 ΠΙΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 16 10 20 15,33
36 ΜΠΟΥΡΕΛΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 18 11 16 15,00
37 ΚΥΡΑΤΖΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 15 10 19 14,67
38 ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 16 10 18 14,67
39 ΝΙΚΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ 10 15 19 14,67
40 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 17 10 17 14,67
41 ΠΑΠΑΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 10 16 14,67
42 ΤΖΙΜΑ ΒΑΪΑ 15 13 16 14,67
43 ΤΖΙΟΥΡΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 18 12 14 14,67
44 ΤΣΑΚΣΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13 13 18 14,67
45 ΤΣΙΓΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 13 17 14 14,67
46 ΦΩΤΙΟΥ ΑΓΛΑΪΑ 14 16 14 14,67
47 ΤΖΙΟΥΡΑΛΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 15 11 17 14,33
48 ΤΡΑΓΟΥΔΑΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 16 10 17 14,33
49 ΝΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 10 13 19 14,00
50 ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΑΝΝΑ 15 12 15 14,00
51 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13 10 19 14,00
52 ΓΡΙΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 17 14 10 13,67
53 ΔΟΥΓΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 14 11 16 13,67
54 ΣΥΝΔΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ 10 15 16 13,67
55 ΓΚΙΑΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 14 10 16 13,33
56 ΝΤΑΓΚΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 10 10 20 13,33
57 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 13 10 16 13,00
58 ΤΖΙΑΤΖΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10 10 15 11,67

 

 

Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ

 

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ                                               ΤΑ ΜΕΛΗ

Γεώργιος Κοντέος

Επ. Καθηγητής

  1. Αντωνιάδης Ιωάννης, Επ. Καθηγητής
  1. Βλάχβεη Ασπασία, Καθηγήτρια
  1. Γουνόπουλος Ηλίας, Λέκτορας
  1. Δριτσάκη Χάιδω, Αν. Καθηγήτρια
  1. Καταραχιά Ανδρονίκη, Αν. Καθηγήτρια
  1. Σαριαννίδης Νικόλαος, Καθηγητής

 

e-Grevena Portal