2359 Views

Οι επιτυχόντες σε ΑΕΙ-ΤΕΙ του Ν.Γρεβενών – Όλα τα ονόματα

Κωδ. Υποψηφ.
Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Όν. Μητρός
Σχολή Επιτυχίας
Ίδρυμα
15053488
ΓΚΙΤΣΗΣ
ΗΛΙΑΣ-ΚΟΣΜΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΡΙΑΔΝΗ
ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
16051605
ΖΕΡΒΑ
ΕΥΤΥΧΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΑΡΙΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
16051584
ΚΟΝΤΟΓΩΓΟΥ
ΔΑΦΝΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΚΠΑ
15053538
ΜΗΤΣΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΘΩΜΑΣ
ΜΑΡΙΑ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
16051617
ΝΤΙΓΚΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΜΑΡΙΟΣ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
Κωδ. Υποψηφ.
Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Όν. Μητρός
Σχολή Επιτυχίας
Ίδρυμα
17114221
ΑΣΚΗΤΗΣ
ΑΡΓΥΡΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΛΕΝΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ)
ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
17114214
ΖΑΡΜΠΑΛΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΥΘΥΜΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
16112603
ΚΟΜΜΑΤΑ
ΕΥΔΟΞΙΑ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΒΕΡΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17114227
ΚΟΜΜΑΤΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΒΕΡΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
17114223
ΚΡΙΚΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΙΩΑΝΝΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17114217
ΜΠΛΑΝΤΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΡΕΝΑ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ- ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΑΣΠΑΙΤΕ
17114235
ΝΤΑΒΑΡΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΙΤΗ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17114236
ΠΟΥΛΑΡΑΚΗΣ
ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΡΙΝΑ
ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)
ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17114224
ΡΕΝΤΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΝΝΑ
ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ) – ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ
ΣΜΥΑ
17114225
ΤΡΙΑΜΠΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΥΔΟΚΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17114231
ΤΣΙΓΑΡΑ
ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
Κωδ. Υποψηφ.
Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Όν. Μητρός
Σχολή Επιτυχίας
Ίδρυμα
17114242
ΒΑΓΓΕΛΗ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΝΙΚΟ
ΜΙΡΑΝΤΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17114292
ΒΑΡΣΑΜΗΣ
ΜΑΡΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17114246
ΒΑΣΙ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΓΚΡΙΓΚΟΡ
ΒΑΣΙΛΙΚΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17114266
ΒΛΑΜΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17123500
ΓΕΡΟΜΙΧΟΥ
ΑΝΝΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΑΡΙΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
17114293
ΖΕΜΠΙΛΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΕΥΓΕΝΙΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
17114243
ΖΥΓΟΥΡΑ
ΜΑΡΙΑΝΘΗ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΙΩΑΝΝΑ
ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΑΕΝ
17114321
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ
ΜΙΧΑΕΛΑ
ΑΝΕΣΤΗΣ
ΦΩΤΕΙΝΗ
ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17114281
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΜΑΛΑΜΑΤΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17114244
ΚΑΡΑΠΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΣΟΦΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17114315
ΚΟΥΤΣΟΤΟΛΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΗ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17114294
ΛΑΔΑ
ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΑΤΙΑΝΑ
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17114268
ΛΙΑΜΠΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ)
ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17114284
ΜΗΣΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΑΥΣΙΚΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
17114239
ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΟΦΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17114247
ΝΙΑΝΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
16112613
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΦΩΤΙΟΣ
ΠΟΛΥΞΕΝΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17114248
ΝΙΚΟΥ
ΑΡΓΥΡΙΟΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΖΩΗ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17114273
ΝΙΚΟΥ
ΡΑΦΑΗΛ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΝΘΟΥΛΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17114308
ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΟΛΓΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17114274
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17114249
ΣΑΛΙΧ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΓΚΕΝΤΙΑΝ
ΜΑΡΣΕΛΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17114240
ΣΑΛΛΑ
ΜΑΡΙΟ
ΑΡΤΟΥΡ
ΜΙΜΟΖΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17114250
ΣΙΑΜΙΔΟΥ
ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΥΘΥΜΙΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17114275
ΣΟΝΙΑΔΗΣ
ΣΑΒΒΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΘΕΟΛΟΓΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
16112676
ΣΟΥΛΑ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΦΟΙΒΗ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17114298
ΣΥΓΚΟΥΝΑΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΛΕΝΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17114310
ΤΖΗΚΑΣ
ΒΑΪΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17114326
ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΣΟΦΙΑ
ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17114269
ΤΟΥΣΙΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΟΛΓΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
16112654
ΦΑΣΟΥΛΑ
ΑΘΗΝΑ
ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17114276
ΦΑΣΟΥΛΑ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17114311
ΦΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΜΑΡΙΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17114277
ΦΙΡΑΝI
ΕΛΣΑ
ΕΝΤΙΣΟΝ
ΚΛΟΝΤΙΑΝΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
17114300
ΧΑΡΙΣΙΑΔΗΣ
ΦΩΤΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ
ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17114290
ΨΕΥΤΟΓΚΑ
ΟΥΡΑΝΙΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΒΑΙΑ
ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
16112655
ΨΕΥΤΟΓΚΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
Κωδ. Υποψηφ.
Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Όν. Μητρός
Σχολή Επιτυχίας
Ίδρυμα
17114242
ΒΑΓΓΕΛΗ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΝΙΚΟ
ΜΙΡΑΝΤΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17114292
ΒΑΡΣΑΜΗΣ
ΜΑΡΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17114246
ΒΑΣΙ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΓΚΡΙΓΚΟΡ
ΒΑΣΙΛΙΚΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17114266
ΒΛΑΜΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17123500
ΓΕΡΟΜΙΧΟΥ
ΑΝΝΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΑΡΙΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
17114293
ΖΕΜΠΙΛΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΕΥΓΕΝΙΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
17114243
ΖΥΓΟΥΡΑ
ΜΑΡΙΑΝΘΗ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΙΩΑΝΝΑ
ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΑΕΝ
17114321
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ
ΜΙΧΑΕΛΑ
ΑΝΕΣΤΗΣ
ΦΩΤΕΙΝΗ
ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17114281
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΜΑΛΑΜΑΤΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17114244
ΚΑΡΑΠΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΣΟΦΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17114315
ΚΟΥΤΣΟΤΟΛΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΗ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17114294
ΛΑΔΑ
ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΑΤΙΑΝΑ
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17114268
ΛΙΑΜΠΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ)
ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17114284
ΜΗΣΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΑΥΣΙΚΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
17114239
ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΟΦΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17114247
ΝΙΑΝΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
16112613
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΦΩΤΙΟΣ
ΠΟΛΥΞΕΝΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17114248
ΝΙΚΟΥ
ΑΡΓΥΡΙΟΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΖΩΗ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17114273
ΝΙΚΟΥ
ΡΑΦΑΗΛ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΝΘΟΥΛΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17114308
ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΟΛΓΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17114274
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17114249
ΣΑΛΙΧ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΓΚΕΝΤΙΑΝ
ΜΑΡΣΕΛΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17114240
ΣΑΛΛΑ
ΜΑΡΙΟ
ΑΡΤΟΥΡ
ΜΙΜΟΖΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17114250
ΣΙΑΜΙΔΟΥ
ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΥΘΥΜΙΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17114275
ΣΟΝΙΑΔΗΣ
ΣΑΒΒΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΘΕΟΛΟΓΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
16112676
ΣΟΥΛΑ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΦΟΙΒΗ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17114298
ΣΥΓΚΟΥΝΑΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΛΕΝΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17114310
ΤΖΗΚΑΣ
ΒΑΪΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17114326
ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΣΟΦΙΑ
ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17114269
ΤΟΥΣΙΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΟΛΓΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
16112654
ΦΑΣΟΥΛΑ
ΑΘΗΝΑ
ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17114276
ΦΑΣΟΥΛΑ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17114311
ΦΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΜΑΡΙΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17114277
ΦΙΡΑΝI
ΕΛΣΑ
ΕΝΤΙΣΟΝ
ΚΛΟΝΤΙΑΝΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
17114300
ΧΑΡΙΣΙΑΔΗΣ
ΦΩΤΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ
ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17114290
ΨΕΥΤΟΓΚΑ
ΟΥΡΑΝΙΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΒΑΙΑ
ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
16112655
ΨΕΥΤΟΓΚΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΕΠΑΛ
Κωδ. Υποψηφ.
Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Όν. Μητρός
Σχολή Επιτυχίας
Ίδρυμα
16122092
ΒΑΖΟΥΡΑ
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΜΥΡΟΦΟΡΑ
ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
15122979
ΒΑΖΟΥΡΑ
ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
16112658
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΜΗΝΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
16112651
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
16112617
ΛΙΑΜΠΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
16112642
ΡΟΒΑΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΖΗΣΗΣ
ΦΩΤΕΙΝΗ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
Κωδ. Υποψηφ.
Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Όν. Μητρός
Σχολή Επιτυχίας
Ίδρυμα
07011587
ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΕΥΓΕΝΙΑ
ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
17051627
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΛΕΝΗ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
16051573
ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΕΛΕΝΗ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051631
ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΑΦΝΗ
ΒΑΪΟΣ
ΑΡΕΤΗ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
Κωδ. Υποψηφ.
Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Όν. Μητρός
Σχολή Επιτυχίας
Ίδρυμα
17051683
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ
ΜΙΧΑΗΛΑ
ΦΩΤΙΟΣ
ΜΑΡΙΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17051654
ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17051655
ΑΠΑΤΖΙΑΔΗΣ
ΣΩΚΡΑΤΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΛΕΞΙΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
17051684
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΦΑΝΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΣΟΦΙΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051685
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΑΡΙΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051656
ΒΛΑΧΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17051657
ΓΑΒΡΙΔΟΥ
ΣΟΝΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
17051658
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣΗΜΟΥΛΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17051660
ΔΟΓΚΑΛΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΘΩΜΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)
ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
17051686
ΔΟΛΓΗΡΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΙΩΣΗΦ
ΒΑΙΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
17051687
ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΡΙΑ
ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051688
ΖΗΜΠΡΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17051689
ΖΥΓΟΛΑΝΗ
ΜΑΡΙΑ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051662
ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΜΑΡΙΑΝΘΗ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
17051663
ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΘΕΟΧΑΡΗΣ
ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
17051664
ΚΑΚΑΦΙΚΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΡΘΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051690
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΛΑΜΠΡΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΝΤΕΙΟ
17051635
ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051666
ΚΑΤΣΑΛΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΣΟΥΛΤΑΝΑ
ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051667
ΚΑΤΣΙΑΝΙΔΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17051691
ΚΛΩΝΑΡΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
16051610
ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ
ΜΑΡΙΝΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΟΦΙΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
17051668
ΚΩΤΤΑ
ΑΝΤΩΝΙΑ
ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
16051613
ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗ
ΜΑΡΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17051639
ΜΗΤΣΑΛΟΥ
ΑΘΗΝΑ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΟΥΡΑΝΙΑ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17051693
ΜΗΤΣΑΛΟΥ
ΟΛΓΑ ΜΑΡΙΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΚΠΑ
17051640
ΜΠΟΖΟΒΙΤΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
16051586
ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ
ΜΥΡΤΩ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΟΞΑΝΙΑ
ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051642
ΝΤΙΓΚΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΜΑΡΙΟΣ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051644
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΒΑΙΑ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΜΑΡΙΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
17051670
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
16051633
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΟΠΑ
17051645
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΣΠΥΡΟΣ
ΓΛΥΚΕΡΙΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
17051671
ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΛΕΝΗ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17051672
ΠΑΠΑΤΣΑΝΗΣ
ΚΡΕΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΑ
ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (Σ.Μ.Υ.Ν.)
ΣΜΥΝ
17051673
ΠΕΤΡΟΛΛΑΡΙ
ΧΡΥΣΑΝΘΗ
ΦΡΕΝΤΙ
ΦΙΛΛΟΡΕΤΑ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17051695
ΠΛΗΚΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17051674
ΣΑΜΙΩΤΑΚΗ
ΑΘΗΝΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΡΙΑ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051696
ΣΑΜΙΩΤΑΚΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΡΙΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051649
ΣΙΕΜΟΥ
ΕΥΘΑΛΙΑ
ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΑ
ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
17051650
ΣΙΟΥΛΑ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΑΡΙΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17051675
ΣΚΛΗΦΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΛΙΚΗ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.
ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051676
ΣΛΙΚΑ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
17051678
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΓΓΕΛΙΝΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
17051679
ΤΖΑΤΖΗΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΖΩΗ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051680
ΤΖΗΚΑ
ΑΛΕΞΙΑ
ΒΑΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051681
ΤΣΑΚΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
17051682
ΤΣΙΑΡΣΙΩΤΗ
ΛΟΥΪΖΑ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΥΓΕΝΙΑ
ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
17051651
ΦΩΤΙΑΔΗ
ΙΩΑΝΝΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051652
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
16051628
ΨΑΡΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
17051653
ΨΕΥΤΟΓΚΑ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΚΠΑ
Κωδ. Υποψηφ.
Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Όν. Μητρός
Σχολή Επιτυχίας
Ίδρυμα
15053491
ΖΑΡΚΑΔΑΣ
ΘΩΜΑΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΘΩΜΑΪΑ
ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
15053540
ΜΠΑΣΔΑΡΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε.
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
14053003
ΣΤΕΦΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΑΡΙΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
Κωδ. Υποψηφ.
Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Όν. Μητρός
Σχολή Επιτυχίας
Ίδρυμα
17051722
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΑΛΑΜΑΤΗ
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17051723
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΑΡΙΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.
ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051749
ΒΛΕΤΣΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΠΑΥΛΟΣ
ΕΥΜΟΡΦΙΑ
ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
17051750
ΓΑΛΑΝΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051699
ΓΙΑΝΝΟΥΣΗ
ΑΣΗΜΩ
ΜΙΧΑΗΛ
ΕΛΕΝΗ
ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
ΠΥΡΟΣΒ ΑΚΑΔ
17051724
ΓΙΩΤΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΖΩΙΤΣΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17051725
ΓΙΩΤΣΑ
ΕΛΕΝΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΘΗΝΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
16051681
ΓΚΟΥΖΙΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
17051726
ΓΚΟΥΝΤΡΟΜΙΧΟΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΛΕΞΙΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051751
ΓΟΥΣΙΟΣ
ΘΩΜΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΛΕΝΗ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17051752
ΓΡΑΒΑΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΗΛΙΑΣ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
15053562
ΓΡΙΒΟΚΩΣΤΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΑΛΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΕΑ ΚΡΗΤΗΣ
16051682
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ
ΣΑΒΒΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17051729
ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΙΑΛΕΧΤΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17051700
ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΖΩΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΑΡΘΑ
ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051730
ΖΥΓΟΥΡΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΘΩΜΑΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
17051701
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ
ΑΝΤΙΓΟΝΗ
ΑΒΡΑΑΜ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
16051642
ΚΑΛΛΙΑΡΗΣ
ΚΟΣΜΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΟΥΡΑΝΙΑ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17051753
ΚΑΛΛΙΔΗΣ
ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051702
ΚΑΝΙΣΤΡΑ
ΕΙΡΗΝΗ-ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΛΕΝΗ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
14053040
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ
ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051731
ΚΑΡΑΪΟΡΔΑΝΙΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΓΑΛΑΤΕΙΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17051732
ΚΑΤΣΑΛΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΣΟΦΙΑ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
16051687
ΚΕΧΑΓΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051733
ΚΙΒΡΟΓΛΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΛΑΖΑΡΟΣ
ΑΣΠΑΣΙΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
17051754
ΚΟΚΚΑΛΙΑΡΗΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΦΩΤΕΙΝΗ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
17051734
ΚΟΥΤΟΥΛΑ
ΑΡΕΤΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ) – ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ
ΣΜΥΑ
16051691
ΚΥΡΑΤΖΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.
17051735
ΛΑΖΙΔΟΥ
ΙΟΚΑΣΤΗ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΥΔΟΚΙΑ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051736
ΛΟΥΔΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051737
ΜΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΟΥΙΖΑ
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051703
ΜΗΤΣΙΑΝΗ
ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ-ΜΑΡΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΛΕΑΝΘΗ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051704
ΜΗΤΣΙΑΝΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051738
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΙΧΑΗΛ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17051739
ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΣΟΦΙΑ
ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ) – ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ
ΣΜΥΑ
16051693
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΗΛΙΑΣ
ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17051705
ΜΠΕΛΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΘΩΜΑΗ
ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051741
ΜΠΛΑΖΟΜΥΤΗ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΕΥΚΛΕΙΑ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε.
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051742
ΝΙΚΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17051755
ΝΟΥΤΣΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17051743
ΝΤΟΝΤΗ
ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΧΡΥΣΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
17051708
ΠΑΛΑΣΚΑ
ΜΑΡΙΑ
ΜΙΧΑΗΛ
ΕΛΕΝΗ
ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051709
ΠΑΛΑΣΚΑ
ΡΗΓΟΥΛΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
07046227
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ
ΣΧΟΛΗ ΑΝΘΥΠΟΠΥΡΑΓΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
ΠΥΡΟΣΒ ΑΚΑΔ
17051711
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ
ΑΝΘΗ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051712
ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17051744
ΠΑΠΠΑ
ΑΓΛΑΪΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
16051673
ΠΑΥΛΙΔΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΖΩΗ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ)
ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
17051713
ΠΑΥΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051745
ΠΕΝΛΙΔΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΘΕΟΔΟΣΙΑ
ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
16051699
ΠΙΠΕΡΓΙΑΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΟΥΛΤΑΝΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΑΠΘ
17051746
ΡΟΜΠΟΛΗ
ΙΩΑΝΝΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΥΔΟΚΙΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051715
ΣΙΟΛΑ
ΗΛΙΑΝΑ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051747
ΣΟΥΛΑ
ΕΛΕΝΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΣΩΤΗΡΙΑ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΜΠ
17051756
ΣΤΑΜΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΝΙΚΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
16051703
ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΡΓΥΡΙΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΑΕΝ
17051716
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ
ΜΑΡΙΑΝΘΗ – ΙΩΑΝΝΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΝΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
16051675
ΤΑΤΑΡΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΝΕΚΤΑΡΙΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17051757
ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17051717
ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ
ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17051748
ΤΖΑΤΖΑΝΗ
ΣΤΕΛΛΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
16051678
ΤΣΙΑΡΣΙΩΤΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΛΕΝΗ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17051719
ΤΣΙΑΤΣΙΟΥ
ΖΗΣΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΝΤΙΓΟΝΗ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051720
ΤΣΙΓΓΕΛΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΘΕΑΝΩ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ)
ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
16051707
ΧΑΜΟΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΧΡΗΣΤΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΜΑΡΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051721
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΑΛΕΞΙΑ
ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
Κωδ. Υποψηφ.
Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Όν. Μητρός
Σχολή Επιτυχίας
Ίδρυμα
17051783
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΟΦΙΑ
ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ) – ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ
ΣΜΥΑ
17051777
ΚΟΝΤΟΥΛΑ
ΕΛΠΙΝΙΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051788
ΚΟΥΝΤΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΟΦΙΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
17051789
ΛΑΛΛΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΙΩΑΝΝΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17051779
ΜΥΡΤΣΙΩΤΗ
ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΗ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17051790
ΝΤΑΡΝΤΟΥΜΠΑ
ΣΟΦΙΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΝΙΚΗ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17051785
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΚΟΣΜΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17051791
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΦΩΤΕΙΝΗ
ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΑΕΝ
Κωδ. Υποψηφ.
Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Όν. Μητρός
Σχολή Επιτυχίας
Ίδρυμα
16051715
ΜΙΧΙΔΗ
ΕΛΕΝΗ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
Κωδ. Υποψηφ.
Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Όν. Μητρός
Σχολή Επιτυχίας
Ίδρυμα
15053653
ΚΑΤΣΙΑΦΛΑΚΑ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΙΩΑΝΝΑ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΟΠΑ
Κωδ. Υποψηφ.
Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Όν. Μητρός
Σχολή Επιτυχίας
Ίδρυμα
17051765
ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΣΩΜΑΤΑ
ΣΜΥ
17051766
ΓΚΑΡΑΒΕΛΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)
ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
17051767
ΓΚΟΥΜΟΤΣΙΟΥ
ΑΓΟΡΙΤΣΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΝΙΚΗ
ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΟΠΛΑ
ΣΜΥ
16051723
ΔΡΟΜΠΟΥΡΑ
ΚΑΛΥΨΩ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΑΡΙΑ
ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)
ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
17051768
ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
ΚΟΡΝΗΛΙΑ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.
17051758
ΘΕΟΧΑΡΗ
ΕΛΕΝΗ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17051769
ΚΑΛΥΒΑ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ
ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17051770
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
16051713
ΛΑΒΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΑ
ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε.  (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
17051775
ΛΑΜΑΡΗ
ΙΩΑΝΝΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΝΙΚΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051759
ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΩΤΗΡΙΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051771
ΞΥΓΙΝΤΖΗ
ΕΥΤΥΧΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17051760
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
17051772
ΠΕΤΣΑΣ
ΖΗΣΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17051776
ΠΕΤΣΙΔΗΜΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΑΡΙΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17051773
ΣΠΑΝΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051774
ΤΣΙΩΡΑ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
17051763
ΦΑΚΑ
ΕΛΠΙΔΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΑΡΙΑ
ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ)
ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
16051721
ΧΡΥΣΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΕΛΕΝΗ
ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΝΤΕΙΟ
Κωδ. Υποψηφ.
Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Όν. Μητρός
Σχολή Επιτυχίας
Ίδρυμα
16051647
ΜΕΡΜΗΓΚΑ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
16051677
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
Κωδ. Υποψηφ.
Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Όν. Μητρός
Σχολή Επιτυχίας
Ίδρυμα
15053582
ΧΑΤΖΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΡΘΕΝΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Κωδ. Υποψηφ.
Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Όν. Μητρός
Σχολή Επιτυχίας
Ίδρυμα
17051722
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΑΛΑΜΑΤΗ
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17051723
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΑΡΙΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.
ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051749
ΒΛΕΤΣΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΠΑΥΛΟΣ
ΕΥΜΟΡΦΙΑ
ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
17051750
ΓΑΛΑΝΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051699
ΓΙΑΝΝΟΥΣΗ
ΑΣΗΜΩ
ΜΙΧΑΗΛ
ΕΛΕΝΗ
ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
ΠΥΡΟΣΒ ΑΚΑΔ
17051724
ΓΙΩΤΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΖΩΙΤΣΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17051725
ΓΙΩΤΣΑ
ΕΛΕΝΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΘΗΝΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
16051681
ΓΚΟΥΖΙΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
17051726
ΓΚΟΥΝΤΡΟΜΙΧΟΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΛΕΞΙΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051751
ΓΟΥΣΙΟΣ
ΘΩΜΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΛΕΝΗ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17051752
ΓΡΑΒΑΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΗΛΙΑΣ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
15053562
ΓΡΙΒΟΚΩΣΤΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΑΛΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΕΑ ΚΡΗΤΗΣ
16051682
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ
ΣΑΒΒΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17051729
ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΙΑΛΕΧΤΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17051700
ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΖΩΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΑΡΘΑ
ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051730
ΖΥΓΟΥΡΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΘΩΜΑΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
17051701
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ
ΑΝΤΙΓΟΝΗ
ΑΒΡΑΑΜ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
16051642
ΚΑΛΛΙΑΡΗΣ
ΚΟΣΜΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΟΥΡΑΝΙΑ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17051753
ΚΑΛΛΙΔΗΣ
ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051702
ΚΑΝΙΣΤΡΑ
ΕΙΡΗΝΗ-ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΛΕΝΗ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
14053040
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ
ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051731
ΚΑΡΑΪΟΡΔΑΝΙΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΓΑΛΑΤΕΙΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17051732
ΚΑΤΣΑΛΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΣΟΦΙΑ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
16051687
ΚΕΧΑΓΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051733
ΚΙΒΡΟΓΛΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΛΑΖΑΡΟΣ
ΑΣΠΑΣΙΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
17051754
ΚΟΚΚΑΛΙΑΡΗΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΦΩΤΕΙΝΗ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
17051734
ΚΟΥΤΟΥΛΑ
ΑΡΕΤΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ) – ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ
ΣΜΥΑ
16051691
ΚΥΡΑΤΖΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.
17051735
ΛΑΖΙΔΟΥ
ΙΟΚΑΣΤΗ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΥΔΟΚΙΑ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051736
ΛΟΥΔΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051737
ΜΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΟΥΙΖΑ
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051703
ΜΗΤΣΙΑΝΗ
ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ-ΜΑΡΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΛΕΑΝΘΗ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051704
ΜΗΤΣΙΑΝΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051738
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΙΧΑΗΛ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17051739
ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΣΟΦΙΑ
ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ) – ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ
ΣΜΥΑ
16051693
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΗΛΙΑΣ
ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17051705
ΜΠΕΛΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΘΩΜΑΗ
ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051741
ΜΠΛΑΖΟΜΥΤΗ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΕΥΚΛΕΙΑ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε.
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051742
ΝΙΚΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17051755
ΝΟΥΤΣΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17051743
ΝΤΟΝΤΗ
ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΧΡΥΣΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
17051708
ΠΑΛΑΣΚΑ
ΜΑΡΙΑ
ΜΙΧΑΗΛ
ΕΛΕΝΗ
ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051709
ΠΑΛΑΣΚΑ
ΡΗΓΟΥΛΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
07046227
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ
ΣΧΟΛΗ ΑΝΘΥΠΟΠΥΡΑΓΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
ΠΥΡΟΣΒ ΑΚΑΔ
17051711
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ
ΑΝΘΗ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051712
ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17051744
ΠΑΠΠΑ
ΑΓΛΑΪΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
16051673
ΠΑΥΛΙΔΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΖΩΗ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ)
ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
17051713
ΠΑΥΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051745
ΠΕΝΛΙΔΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΘΕΟΔΟΣΙΑ
ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
16051699
ΠΙΠΕΡΓΙΑΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΟΥΛΤΑΝΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΑΠΘ
17051746
ΡΟΜΠΟΛΗ
ΙΩΑΝΝΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΥΔΟΚΙΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051715
ΣΙΟΛΑ
ΗΛΙΑΝΑ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051747
ΣΟΥΛΑ
ΕΛΕΝΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΣΩΤΗΡΙΑ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΜΠ
17051756
ΣΤΑΜΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΝΙΚΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
16051703
ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΡΓΥΡΙΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΑΕΝ
17051716
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ
ΜΑΡΙΑΝΘΗ – ΙΩΑΝΝΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΝΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
16051675
ΤΑΤΑΡΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΝΕΚΤΑΡΙΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17051757
ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17051717
ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ
ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17051748
ΤΖΑΤΖΑΝΗ
ΣΤΕΛΛΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
16051678
ΤΣΙΑΡΣΙΩΤΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΛΕΝΗ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17051719
ΤΣΙΑΤΣΙΟΥ
ΖΗΣΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΝΤΙΓΟΝΗ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
17051720
ΤΣΙΓΓΕΛΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΘΕΑΝΩ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ)
ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
16051707
ΧΑΜΟΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΧΡΗΣΤΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΜΑΡΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17051721
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΑΛΕΞΙΑ
ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
e-Grevena Portal