159 Views

Ποιοι εκλέγονται στο νέο περιφερειακό συμβούλιο Δ. Μακεδονίας

Το νέο περιφερειακό συμβούλιο Δ. Μακεδονίας, όπως προέκυψε μετά τις εκλογές της 26ης Μαΐου.

– Αναλυτικά τα ονόματα

1. ΓΚΑΤΖΑΒΕΛΗ – ΤΣΑΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΘΩΜΑ
2. ΤΣΙΟΥΜΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΒΑΒΛΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
4. ΛΥΣΣΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΚΙΑΝΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ
6. ΠΟΥΤΑΧΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΠΕΤΡΟΥ
7. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
9. ΝΤΙΟ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10. ΔΑΔΑΜΟΓΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ή ΜΕΤΑΞΑΣ ΛΥΣΣΑΝΔΡΟΣ (Ο ΠΡΩΤΟΣ ΕΧΕΙ 3.987 ΨΗΦΟΥΣ ΚΑΙ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ 3.979 – Απομένει 1 τμήμα – ΏΡΑ ενημέρωσης 15:25 387 από 388 εκλ. τμήματα)
12. KΑΡΥΠΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
13 ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ – ΚΗΠΟΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΥΜΕΩΝ
14. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του
15. ΚΑΤΑΝΑΣ ΗΛΙΑΣ
16. ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
17. ΖΕΜΠΙΛΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
18. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
19. ΜΠΟΥΜΠΟΝΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
20. ΧΑΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
21. ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
22. ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΡΑΣΣΟΣ

23. ΓΙΑΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
24. ΦΩΛΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
25. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
26. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
27. ΛΙΑΜΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

28. ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
29. ΚΟΖΑΤΣΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
30. ΜΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
31. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ – ΤΣΙΑΓΓΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΑΛΙ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
32. ΓΟΥΓΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ‘Η ΜΠΙΝΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Ο πρώτος έχει 2064 κι ο δεύτερος 2034 ψήφους – Ώρα 15:32 σε 147 από 149 εκλ. τμήματα)
33. ΚΩΤΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
34. ΤΖΙΩΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
35. ΚΙΟΣΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
36. ΒΟΣΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
37. ΑΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ
38. ΛΙΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
39. 5. ΚΩΤΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
40. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ Ή ΓΕΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Ο πρώτος έχει 1841 και ο δευτερος 1821 – Ώρα 15:32 σε 203 από 206 εκλ. τμήματα)
41.ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

πηγη: kozan.gr

e-Grevena Portal